Memories 2019

07. juuni 2019 - 29. sept 2019
Ühis Registreeru

Schedule:

Vaata mannaminne.se

Meie näitus kestab 7. juunist 29. septembrini ja on osa Nordingrå Konstrunda'st (7.-9. juuni 2019)

Sel suvel on meie käsutuses saal Kunstimuuseumis, puupalkmaja Eestist, Tallinna esimene tramm, tramm Norrköpingust ja metroovagun "Silverpilen". Töid, mida eksponeerime trammiakendel, vôib näha väljaspoolt, metroovagunisse saab sisse minna.

Mannaminne muuseumid:
Rannamuuseum, Kunstimuuseum, Akordionimaja, Pôllumajandusmuuseum, Norra maja, Tehnikamuuseum, Maailmapärandi muuseum, Gloobusemaja, Bo Anders Öbergi fantastiline Bürokraatiamuuseum ning trammid, rongivedurid, autod, paadid jm...

Meie eelmised näitused Mannaminnes: "Mälestused"Frang Dushaj - "Memories in Black and White", Kenneth Engblom - "Minu Eesti", "Flashbacks""Mälestusi Eestist", "Vanad head mälestused", Frang Dushaj - "More Memories in Black and White""Memories 2017"  "Stockholm, stockholmare och nollåttor" "Memories 2018" "Trammi pardal Cecilia Ciscar"

Täname teid osalemast meie eelmistel näitustel aastatel 2015-2018, millega andsite oma panuse meie ühise kultuuripärandi säilitamisele Mannaminnes:
Anna Afzelius-Alm, Ingrid Aili, Astrid Andersson, Naemi Bure, Susanne Cederlund, Cecilia Ciscar, Carmelo Compare, Anne de Suède, Ingrid Draminsky, Frang Dushaj, Ulrich Eberling, Kenneth Engblom, Carl-Axel Engstad, Bertil Eriksson, Lars Eriksson, Maria Fatjó Parés, Kjell Fogborn, Lena Frykholm, Valentin Gallego Gallardo, Kristiina Gilts Stenhardt, Giuseppe Giudici, Toni Graalheim, Göran Gustavsson, Christine Halloff, Irene Hansson, Stefan Havadi Nagy, Mari Haavel, Inga Heamägi,  Carin Hedlund, Christina Hedlund, Ruth Herrlin, Marie Hertzberg, Stefan Holgersson, Anders Hägglund, Kickie Högström , Marita Hörk Suomalainen, Catharina J. Berg, Lars J:son Nuti, Zlata Jaanimägi, Rene Kari, Markus Kasemaa, Bestoon Khursid, Jelena Kimsdotter, Kia Kinell, Mari Koort, Dieter Kunz, Terry LeBlanc, Ana Maria Lorenzen, Gunilla Luiga, Susanna Lysén Åberg, Anita Magnusson, Carl Emanuel Mark, Rein Meresaar, Sirpa Mettiäinen, Britta Michaelis, Orsi Mild, Manuel Murua, Berit Norrbelius Lindberg, Eva Olofsson, Mirtha Osorio, Katrin Pere, Pepe Perera, Jaak Poom, Lillian Roos Ahlforn, Cristina del Rosso, Lill Sjöström, Kajsa Stamenkovic, Sofia Toborg, Merike Sule Trubert, Nasrin Taghizadeh, Katrina Thollander, Lea Vaher Lundin, Lenna Vasur, Lena Wahlstedt, Lena Wallin, Josefine Walther, Anna Karin Wetzig


Lähemat informatsiooni näituses osalemise kohta saate kui täidate ankeedi ja saadate selle meile.

  • Mannaminne - Anders Åberg

Osalevad tööd:


Mannaminne ilife Shop

Informatsiooni päring

  * Vajalikud väljad

Selgitus


Registreeru

Vaatame läbi avaldused ja vôtame jooksvalt vastu tööd, mis vastavad meie pool esitatud kriteeriumitele. Meie näitustel ei ole tööde esitamise viimast tähtaega.


Broneeritud

Näitusele registreerimine on lôpetatud.


Planeeritavad

Eelkôige vôib kunstnik täita avalduse, et saada informatsiooni näituse tingimuste kohta niipea kui nad on paika pandud. Avaldame aegsasti näituse oma veebilehel, et kunstnikel oleks aega selleks ettevalmistuda, eriti juhul kui tegemist on näitusega, millel on kindel teema.

laadib kaarti...
Slide to Top